Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler


  1. Anasayfa
  2. Kurumsal
  3. Hakkımızda

Hakkımızda


 

 

ŞİRKET PROFİLİ

Nesko İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş. nitelikli konut, ticaret ve alış veriş merkezleri, ofis binaları, endüstriyel tesisler ve hizmet binaları ile otel ve tatil köyleri gibi üst yapı projelerinde anahtar teslim hizmet vermek üzere İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Nesko İnşaat ve Proje Yönetimi A.Ş. işveren beklenti ve memnuniyetini esas alarak, çevreye duyarlı, özenli, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerinden ödün vermeden "Tam Başarı" ve "Mutlak Memnuniyet" hedefi ile hizmet vermektedir." Tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, tecrübeli kadrosuyla projelerinizin her safhasında fark oluşturur.

GÖREV VE DEĞERLER

Kurumsal prensibimiz, etik ve ahlaki değerler çerçevesinde, tüm işlerimizde yenilikçi, sürdürülebilir ve optimum çözümler ile yaratıcı fikirler üretmek ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.

Nesko İnşaat, en güncel bilgi teknolojileri ile sektörel donanım ve yazılımlardan faydalanarak,  tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmekte, bu faaliyetler sırasında veri yönetimi ve güvenliğine de azami önem vermektedir.
Nesko İnşaat tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten, tecrübeli kadrosuyla projenizde fark oluşturur.

nesko misyonu

 

 

MİSYONUMUZ

“ Gelişen teknonolojinin getirdiği imkanlar ve mevcut tecrübe birikimi ışığında, insana, çevreye ve topluma duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve etkin çözümler üreterek, hizmet verdiğimiz kurumlara değişmez ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak temel misyonumuzdur.  “

nesko vizyon

 

VİZYONUMUZ

“ Sektördeki gelişmeleri, deneyim, sağlam işbirlikleri ve nitelikli insan kaynağını, yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, sektörde lider bir kurum olmak ve hayata değer katan, estetik kaygısı yüksek kalıcı eserler üretmek temel amacımızdır. “

ORTAK DEĞERLERİMİZ

Nesko İnşaat çalışanları kurumun ve işverenlerin amaç ve prensiplerini ortak değerleri haline getirerek çalışmalarını sürdürür.

Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir. Nesko İnşaat çalışanları sahip oldukları yüksek Ar–Ge bilinci sayesinde, sektördeki rekabet özelliklerini geliştirmek için kullandıkları teknikleri ve model süreçleri sürekli olarak iyileştirir ve değiştirir.

İç Disiplin: Nesko İnşaat çalışanları disiplinin özgüven ve başarıyı beraberinde getireceğinin bilincindedir.

Müşteri Odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Nesko İnşaat için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri ve temel stratejileri müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk: Nesko İnşaat taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmayı hedefler, sosyal sorumluluk projelerine destek verir.

Sürekli Gelişim: Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar ve rekabet ile de verimlilik artar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerde çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik: İnşaat sektörü gibi kalıcı değerler üreten bir sektörde, firma olarak güvenilirlik ve itibar birinci derecede önemlidir ve Nesko İnşaat bu alanda azami özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak ve itibarını muhafaza etmek için çalışmaktadır.

Şeffaflık: Günenirliğin temelinde şeffaflık ve açıklık bulunur. Bu nedenle firma olarak müşterilermize karşı her zaman açık ve şeffaf olmak ana prensiplerimizdendir.

Strateji

  • Müşteri Memnuniyetini Artırmak
  • Kurum İtibarını ve Değerini Artırma       
  • Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
  • Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
  • Kaynakları Verimli ve Etkin Kullanmak

 

ORGANİZASYON ŞEMASI

NESKO İnşaat'ın modern ve yetkin yönetim organizasyonu ile teknik becerileri, hızlı ve etkin karar almayı olanaklı hale getirir. Takım çalışması bilincinde, ulusal ve uluslararası deneyime sahip personelden oluşan güçlü organizasyonel yapı merkez, departmanlar ve şantiyeler arasında etkin koordinasyon sağlanması ve proje yürütülmesinde uzmandır. Üstlenilmiş olan projenin nitelikleri, kapsamı ve yönetim modeline göre organizasyonel yapı yeniden değerlendirilerek projeye uygun hale getirilir.
 

MAKİNE PARKI

Nesko İnşaat yüklendiği resmi ve özel projelerde büyük ölçüde kendi mülkiyetinde ki iş makineleri ve ekipmanlarından faydalanmakta ve proje takvimine göre süratle işi tamamlamaktadır.