Hakkımızda


Nesko İnşaat A. Ş.
 

Nesko İnşaat A.Ş. güçlü mali yapı ve tecrübe birikimine sahip, endüstriyel te sisler ve hizmet binaları, eğitim tesisleri, lojistik merkezleri, nitelikli konut, ticaret ve alış veriş merkezleri, ofis binaları ile otel ve tatil köyleri gibi üst yapı projelerinde anahtar teslim hizmet vermek üzere kurulmuş inşaat taahhüt firmasıdır. Müteahhid olarak, taahüdünü üstlendiği projelere geniş çerçevede hizmet sunan, yenilikçi, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler üreten, tam anlamı ile entegre olmuş mühendislik bilgi ve tecrübesine sahiptir. Sürekli gelişim ve değişimi benimser, yeniliklere açık olarak faaliyetlerini sürdürür, yerli ve yabancı müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, projeye özel, optimum çözümler üretir.

 

 

İşveren / Yatırımcı beklenti ve memnuniyetini esas alarak, çevreye duyarlı, hızlı, iş sağlığı ve güvenliği ilkelerinden ödün vermeden “Tam Başarı” ve “Mutlak Memnuniyet” hedefleri ile hizmet vermektedir.

 

 

Sahip olduğu deneyimli, uzman kadrosu ve güçlü finansal yapısı ile yüklendiği her türlü projede müşterilerinin takdir ve memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir. Tasarlayan, paylaşan ve üreten kadrosuyla proje ve yatırımların her safhasında fark yaratır.