Vizyon ve Misyon


Vizyonumuz

Sektördeki gelişmeleri, deneyim, sağlam işbirlikleri ve nitelikli insan kay-nağını, yenilikçi yaklaşımla birleştirerek, sektörde lider bir kurum olmak ve hayata değer katan, estetik kaygısı yüksek kalıcı eserler üretmek temel amacımızdır.

 

Misyonumuz

Gelişen teknnolojinin getirdiği imkanlar ve mevcut tecrübe birikimi ışığında, insana, çevreye ve topluma duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve etkin çözümler üreterek, hizmet verdiğimiz kurumlara değişmez ve güvenilir bir çözüm ortağı olmak temel misyonumuzdur.

 

Görev ve Değerler

Kurumsal prensibimiz, etik ve ahlaki değerler çerçevesinde, tüm işlerimizde yenilikçi, sürdürülebilir ve optimum çözümler ile yaratıcı fikirler üretmek ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Nesko İnşaat, güncel bilgi teknolojileri ile sektörel donanım ve yazılımlardan faydalanarak, tasarım, maliyet kontrol ve planlama faaliyetlerini etkin bir şekilde gerçekleştirmekte, bu faaliyetler sırasında veri yönetimi ve güvenliğine de azami önem vermektedir. Nesko İnşaat tasarlayan, paylaşan, tartışan ve üreten kadrosuyla projenizde fark oluşturur.